Today

«Кременчук» обіграв у другому матчі ¼ «Білий Барс» та вийшов до півфіналу

24 березня ХК «Кременчук» у Білій Церкві обіграв 4:1 місцевий «Білий Барс» у другому чвертьфінальному матчі плей-офф УХЛ Паріматч! Таким чином кременчужани перемогли у серії 2-0 та вийшли до півфіналу! Суперник «містян» стане відомий пізніше.

…Стартовий період пройшов більше в обережній грі і тільки після екватора першої 20-хвилинки команди стали проводити активні атаки, змушуючи вступати в гру голкіперів. Більш вдалими в своїх атаках виявилися кременчужани – Денискін пройшов по правому флангу, віддав відмінний пас на Коробова і 15-й номер «Кременчука» не підвів партнера, прошивши Безхлібного. І хоч «Барси» під кінець періоду не раз турбували Новицького, але зрівняти рахунок до першої перерви у них так і не вдалося.

На старті другого періоду команди обмінялися шайбами ​​- спочатку Коробов оформив дубль, а потім рахунок для білоцерківців розмочив Удовиченко. Однак мінімальним розрив протримався недовго – кременчужани зусиллями Савченка повернули перевагу і дві шайби і пішли на другу перерву з комфортною перевагою.

Більшу частину третього періоду команди відіграли без закинутих шайб. І хоч моментів для взяття воріт було більш ніж достатньо, але переможцями виходили голкіпери. Результативну крапку в матчі поставив Орлов, який відзначився у воротах Безхлібного за 2 хвилини до кінця матчу.

Додамо, що Орлов закидає шайбу у сьомому матчі поспіль.

Таким чином, «Кременчук» з рахунком 2-0 виграв чвертьфінальну серію в плей-оф і вийшов до півфіналу другого етапу чемпіонату.

«Білий Барс» – «Кременчук» 1:4 (0:1, 1:2, 0:1)

Рахунок в серії – 0:2

Шайби: 0:1 Коробов (Денискін, Григорян), 12:07; 0:2 Коробов (Дубінін, Денискін), 20:16; 1:2 Удовиченко (Бабинець, Брага), 22:18; 1:3 Савченко (Гриценко, Савицький), 33:54; 1:4 Орлов (Хрішпенц, Пукс, більш.), 57:12;