Today

«Кременчук» в овер-таймі обіграв «Дніпро»

24 грудня чемпіон України ХК «Кременчук» в 20-му турі УХЛ Паріматч у Херсоні в овер-таймі обіграв «Дніпро» 4:3. Кременчужани набрали 27 очок після 19 ігор та займають трете місце у турнірній таблиці. Наступний поєдинок «містяни» зіграють теж на виїзді – 26 грудня, о 17:00, з «Маріуполем».

Чемпіон з початку матчу захопив ініціативу та на 7-мій хвилині відкрив рахунок – Дубінін з передачі Денискина вивів «Кременчук» уперед 1:0. Гості більше контролювали шайбу і створили біля воріт «Дніпра» чималу кількість гольових моментів. Чого тільки вартували кидки Коробова і Гриценка.

Господарі, завдяки майстерності Хомутова змогли відстояти свої ворота до перерви. У свою чергу, у самих херсонців були пару контратак (моменти у Крисанова і Вишнякова), з якими впорався воротар гостей Новицький. Так чином, з рахунком 1:0 на користь «Кременчука» хокеїсти команд вирушили на перерву.

У другому періоді «містяни» змогли двічі вразити ворота Хомутова. Завдяки зв’язці Пукс – Яковлєв, на початку Ворона, а потім і Смирнов, який дебютував за «Кременчук», закинули по шайбі. Варто зазначити, що другу шайбу херсонці пропустили в більшості.

У заключній двадцятихвилинці господарі проявили характер та зрівняти рахунок. За десять хвилин до кінця матчу херсонці звели рахунок до мінімуму 2:3. Шайбами ​​відзначилися – Белоусов і Швецов. А на 58-й хвилині «щуки» зрівняли рахунок 3:3. Точним кидком відзначився Вишняков.

Основний час завершився нічиєю, тому долю переможця поєдинку вирішували додаткові 5 хвилин. За 45 секунд до її кінця Дубінін точним кидком, після сольного проходу та передачі Ворони, приніс «Кременчуку» два очки.

«Дніпро» – «Кременчук 3:4ОТ (0:1, 0:2, 3:0, 0:1)

Голи: 0:1 – Дубінін (Денискін), 6:26; 0:2 – Ворона (Пукс – Яковлєв), 22:25; 0:3 – Смирнов (Пукс – Яковлєв), 32:10; 1:3 – Бєлоусов (Каракулько – Афанасьєв), 43:30; 2:3 – Швецов (Воробйов – Дорофєєв), 46:19; 3:3 – Вишняков (Крисанов), 57:54; 3: 4 – Дубінін (Ворона), 64:15

Дніпро: Хомутов (Петров); Дорофєєв – Ратушний, Білоусов – Декало, Афанасьєв (К) – Матусевич; Вишняков – Гасніков (А) – Швецов, Воробйов – Крисанов – Каракулько, Панасенко – Чернишенко – Ніконов, Целогородцев – Брага – Тимченко.

Кременчук: Новицький (Гордюшин); Яковлєв – Алексюк, Александров – Григорян, Грицьких – Толстушко, Савицький – Варава; Коробов – Дубінін – Денискін, Созонов – Серанов – Орлов, Смирнов – Пукс – Тютченко, Савченко – Гриценко – Ворона.