Today

Дві спортсменки з Полтавщини стали чемпіонками світу з веслування

На чемпіонаті світу з веслування на байдарках та каное в Самарканді (Узбекистан) дві спортсменки з Полтавської області здобули золоті медалі. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

Людмила Лузан стала чемпіонкою світу в змаганнях з каное-одиночки на дистанції 500 метрів. Це вже четвертий чемпіонський титул у її кар’єрі.

Людмила Кукліновська здобула свій перший титул чемпіонки світу в байдарці-одиночці на дистанції 200 метрів.

“Запеклі фінальні заїзди й неймовірні результати наших спортсменок”, – зазначив Філіп Пронін.

Обидві спортсменки тренуються під керівництвом Миколи Мацапури. Керівник ОВА привітав чемпіонок та їхнього тренера, назвавши їх гордістю Полтавщини і всієї України.