Кременчуцький захисник Іван Балацький оприлюднив зворушливе звернення до маленького сина
10:15, 11 Червня 2024
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2024/06/zvernennya1.jpg)
Боєць 116 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ, відомий кременчуцький волонтер Іван Балацький на своїй сторінці у Фейсбук оприлюднив зворушливе звернення до маленького сина.
” Є діти які бачили та чули батьків тільки по телефону. Коли ми бачились останній раз – тобі було 4 місяці, ти тільки почав перевертатися на живіт…
Я не був поряд, як почав сидіти… Як почав повзати … Як виліз перший зуб… Як сказав вперше мама та баба… Як зробив перші кроки … Бо захищав поряд з найкращими батьками дітей – від тої погані, що прийшла за нашими життями та нашою землею” – зазначив Балацький.
Нагадуємо, що нещодавно захисник звернувся до кременчужан з проханням допомогти.
Читайте також:
Безкраї поля, а поряд війна: боєць з Кременчука запостив щемливе відео з фронту