На Полтавщині біля річки виявили померлого 13-річного хлопчика
13:01, 24 Квітня 2024
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2024/04/hlopchyk-politsiya.jpg)
До поліції 23 квітня, близько 14-ї години, надійшло повідомлення від працівників швидкої допомоги про смерть дитини. Тіло 13-річного хлопчика без ознак життя виявили неподалік річки Псел у селі Веприк Миргородського району.
Отримавши інформацію про подію, на місце негайно прибула слідчо-оперативна група територіального підрозділу поліції.
Віталій Ярмолюк, начальник Миргородського райвідділу поліції, повідомив:
«За попередньою інформацією слідства, двоє хлопців 13 та 14 років перебували біля річки Псел в селі Веприк. Під час дозвілля 13-річному хлопцеві раптом стало зле. Дитина почала задихатися. Родичі викликали екстрену медичну допомогу. Медики, які прибули на місце виклику, понад пів години проводили реанімаційні заходи, але, на жаль, врятувати 13-річного хлопчика не вдалося. Для встановлення причини смерті тіло дитини направлено на судово-медичну експертизу».
За даним фактом слідчими розпочато кримінальне провадження за пунктом 2 частиною 2 статті 115 Кримінального кодексу України. Обставини та причини трагедії з’ясовує слідство.померлого
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Полтавщини