Малецький зустрівся з кращими представниками учнівської та студентської молоді Кременчука
18:06, 29 Лютого 2024
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2024/02/428510034_924886872977264_4337382841827069843_n.jpg)
Мер Кременчука Віталій Малецький зустрівся з кращими представниками учнівської та студентської молоді Кременчука – стипендіатами міської ради. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.
– Щороку ми встановлюємо стипендії для 34 кращих молодих кременчужан – за успіхи в навчанні, науковій роботі, громадській діяльності. Ці стипендії – не лише фінансове заохочення молоді, але й визнання їхніх заслуг, подяка за бажання бути кращими, поштовх до нових успіхів та звершень у житті. Щиро вітаю кременчуцьку молодь! Бажаю ніколи не втрачати творчої наснаги та молодечого запалу, миру вам і Перемоги, щасливого життя і праці у процвітаючій Україні! Разом з вами і для вас робимо Кременчук кращим! – зазначив керівник міста.