Малецький привітав патрульних поліцейських Кременчука з восьмою річницею з дня створення підрозділу
13:13, 27 Лютого 2024
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2024/02/2-8.jpg)
Сьогодні мер Кременчука Віталій Малецький привітав патрульних поліцейських Кременчука з восьмою річницею з дня створення підрозділу у Кременчуці. За словами мера, наше місто стало одним з перших, де почала діяти нова правоохоронна структура.
– За вісім років ми пройшли великий шлях, разом працювали над посиленням безпеки кременчужан, вдосконалювали методи боротьби зі злочинністю, розвивали правову культуру мешканців міста, – зазначив міський голова.
Малецький відзначив кращих патрульних, згадав добрим словом мужнього і принципового поліцейського, колишнього керівника патрульних Кременчука Олександра Борзенка. Також привітав нову керівницю підрозділу Олену Стрижак.
– Побажав їй та всім патрульним міста стійкості духу та незламності, принциповості та рішучості, ніколи не втрачати впевненості та пильності! Зі святом! Разом робимо Кременчук безпечнішим! – підкреслив Віталій Малецький.