Із 15 лютого тимчасово заборонять вилов щуки
16:00, 12 Лютого 2024
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2024/02/shhuka-vzymku.jpg)
Штраф 3468 грн за одну рибину. Із 15 лютого на Полтавщині тимчасово заборонять вилов щуки звичайної.
Заборона діятиме по 31 березня включно, інформує Полтавський рибоохоронний патруль.
«Ця заборона встановлена з метою забезпечення охорони щуки звичайної під час її міграції та відтворення, збільшення її запасів на водоймах Полтавської області. Щука — одна з небагатьох риб українських водойм, нерестова активність якої починається за температури води 3-5 °C, що є нижчою порівняно з нерестовими температурами інших видів», — йдеться у повідомленні.
Вилов цієї риби під час заборони є порушенням природоохоронного законодавства відповідно до ст. 85 КУпАП. За кожен незаконно добутий екземпляр доведеться сплатити збитки у розмірі 3 468 грн.
Читайте також: