У Кременчуцькому районі сильна злива повимивала могили та поруйнувала памятники на цвинтарі
15:47, 12 Серпня 2023
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-12_15-08-52.jpg)
Вчора негода пронеслась Кременчуцьким районом. Зокрема, постраждала Козельщинська громада. Як повідомили у громаді, вчорашня негода завдала шкоди не лише у дворах та на вулицях Козельщини.
Сильний потік води повимивав могили та поруйнував пам’ятники на цвинтарі.
– Прохаємо, за можливості, поїхати на могили ваших померлих родичів і близьких аби локалізувати наслідки негоди, — повідомили на сторінці громади у соцмережах.
Шановні читачі! Підписуйтесь на наш Телеграм-канал.