У Кременчуці відбувся легкоатлетичний забіг “Діти СОУ – за мир в Україні”
9:25, 12 Червня 2023
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2023/06/ditky.jpg)
10 червня у Кременчуці відбувся легкоатлетичний забіг “Діти СОУ – за мир в Україні” за програмою Спеціальної Олімпіади “Об’єднаний спорт”, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.
Учасників було розділено на 8 забігів відповідно до стану здоров’я, віку та спортивної підготовки. Переможці та призери отримали грамоти, медалі та пам’ятні подарунки від організаторів та спонсорів змагань.
Читайте також:
Кременчужани одержали перемоги у командному Чемпіонаті України з легкої атлетики