Сільвія, Мія та Аміна. Минулого тижня у Кременчуці народилося 12 дівчаток і 18 хлопчиків
11:42, 20 Березня 2023
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2017/12/deti1-660x330.jpg)
Останнім часом простежується тенденція до того, що батьки вибирають дітям рідкісні імена, особливо дівчаткам. Мабуть, це викликано потребою до змін та процвітання. Так, цього тижня додому поїдуть Сільвія, Мія, Аміна і Соломія.
У Кременчуці минулого тижня народилося 30 немовлят. У період із 13 по 19 березня у перинатальному центрі з’явилося на світ 14 хлопчиків і 12 дівчаток, а у пологовому відділенні лікарні «Правобережна» – 4 хлопчики. Троє новонароджених діточок поповнили родини тимчасово вимушених переселенців, пише “Кременчук Офіційний”.
Вітаємо батьків із народженням дітей! Віримо, що маленькі українці зростатимуть у мирній країні та люблячих родинах.
Читайте також:
Унікальні пологи: у родині кременчужан народилась Улянка з вагою понад 5 кг