«Кремінь» віддав двох футболістів в оренду
13:38, 2 Березня 2023
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2023/03/333394688-194369453205138-74671214426078076-n-660x330.jpg)
Данило Сидоренко та Родіон Лісняк набиратиметься досвіду в інших клубах
Кременчуцький «Кремінь» віддав в оренду двох футболістів — захисника Данила Сидоренка та півзахисника Родіона Лісняка. Про це повідомляє пресслужба клубу. 20-річний захисник «Кременя» Данило Сидоренко найближчі пів року проведе по сусідству в Горішніх Плавнях у складі ФК «Гірник-Спорт».
21-річний півзахисник Радіон Лісняк на правах оренди продовжить сезон у складі миколаївського «Васту», який виступає у другій лізі. Термін оренди – також пів року.
Читайте також:
Кременчужанин Олександр Яровий завоював бронзову медаль на міжнародному рейтинговому турнірі в ОАЕ
Ярослава Ялисоветська з Кременчука здобула «бронзу» на Чемпіонаті Португалії з легкої атлетики