Today

«Кремінь» ділить очки у бойовому матчі з лідером

28 жовтня  «синьо-білі» зустрілися з одним із лідерів чемпіонату – черкаським «ЛНЗ». Команди забили по голу в кожному таймі.

«Кремінь» (Кременчук) – «ЛНЗ» (Черкаси) 1:1

Першими відзначилися гості вже на 12 хвилині матчу. Після дальнього удару Хамелюка наш воротар зумів у падінні дотягнутися та руками відбити м’яч, але той потрапляє у штангу і залітає у ворота, на жаль – 0:1. Наші хлопці намагалися до перерви зрівняти рахунок у матчі. І нагоди для цього у них були. Могли забивати Бондар, Азізов та Савіцький. Але рахунок не змінився і черкащани стали переможцями першого тайму.
Після перерви «Кремінь» прибавив та показав дуже пристойну гру. Гол у відповідь наші футболісти забили на початку другого тайму. Олександр Вівдич лівим флангом прорвався у карний майданчик та прострілив на набігаючого Дениса Галату, який у падінні ногою пробиває воротаря гостей Самойленка – 1:1.
Чудову нагоду забити другий м’яч мав Андрій Савіцький на 60 хвилині. Але Самойленко впорався з ударом нашого півзахисника. Відзначимо також надійну гру нашого воротаря Даніїла Єрмолова, який двічі рятував наші ворота від голу.

На першій компенсованій до другого тайму хвилині «Кремінь» міг виривати перемогу у цьому матчі, якби арбітр призначив пенальті. Але Ігор Сташук трактував епізод відповідно свого власного розуміння. Перебуваючи в п’яти метрах він не вгледів, як гравець «ЛНЗ» тримає обома руками нашого нападника Івана Куця, а потім потрапляння м’яча у руку захиснику черкащан. Що це? Другий матч поспіль відбуваються дивні речі з призначенням пенальті…