Today

«Гірник-Спорт», граючи в меншості, на останніх секундах вирвав нічию у матчі із СК «Полтава»

16-го жовтня у рамках матчу 8-го туру чемпіонату України із футболу у першій лізі полтавська СК «Полтава» на виїзді грала із «Гірником-Спорт» із Горішніх Плавнів. Матч довелося переривати на годину через повітряну тривогу.

Після такої тривалої паузи «Гірник-Спорт» через вилучення втратив двох футболістів – «червоні» картки побачили перед собою Шинкаренко та Сеницький.

СК «Полтава» довго не могла реалізувати кількісну перевагу. Але на 83-ій хвилині матчу Євген Стрельцов зумів-таки відкрити рахунок у матчі після передачі Горжуя – 0:1. Втім, втримати перемогу полтавські футболісти не змогли. У дев’ятьох «Гірняк-Спорт» пішов у останню атаку і Денис Підручний вже на четвертій доданій хвилині рахунок зрівняв – 1:1!