У Кременчуці попрощались із захисником України Андрієм Зайчуком
13:29, 27 Вересня 2022
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2022/09/yzobrazhenye_viber_2022-09-27_13-13-08-280-660x330.jpg)
Сьогодні у міському Палаці культури попрощались із 22-річним кременчуцьким захисником.
21 вересня помер Зайчук Андрій Сергійович. Андрій навчався у Кременчуцькому ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою (отримав стипендію від міської ради), у 2022 році закінчив Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут (ВІТІ), офіцер, лейтенант, служив на посаді начальника апаратної технічного обслуговування.
Залишилась мати, брат і сестра.
Попрощатися із захисником України до міського Палацу культури прийшли його рідні та близькі, бойові побратими, військовослужбовці ЗСУ, мер Кременчука Віталій Малецький.