9 крадіжок та 12 шахрайств: як пройшла кримінальна доба на Полтавщині
9:51, 31 Липня 2022
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2016/03/politsiya-patrul-avto-660x330.jpg)
За добу до Центру управління нарядами ГУНП області «102» від громадян надійшло понад 620 заяв та повідомлень про кримінальні події, факти домашнього насильства, конфлікти на побутовому ґрунті, адміністративні правопорушення, а також дані, що не підтвердилися, та інформації, що не належать до компетенції поліції.
Із загальної кількості повідомлень 70 мали ознаки кримінальних правопорушень. Серед них:
– 9 крадіжок;
– 12 шахрайств;
– 1 хуліганствj;
– 1 факт незаконного заволодіння автотранспортом;
– 2 наркозлочини та інші.