Волонтери передали захисникам автомобіль, придбаний за кошти кременчужан
12:40, 11 Червня 2022
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-11_11-29-02-660x330.jpg)
Кошти на автомобіль для наших захисників збирали небайдужі кременчужани, а талановиті автомеханіки відремонтували та підготували до служби в ЗСУ. Про це розповів відомий кременчуцький волонтер Максим Кузьминський.
Сподіваємося, що автівка буде корисна нашим бійцям. А тим часом кременчужани продовжують допомагати ЗСУ, впевнені в тому, що разом ми обов’язково переможемо!
Раніше повідомлялося, що мер Кременчука передав територіальній обороні міста автомобіль.