Борець з Кременчука Владислав Іваніна візьме участь в Чемпіонаті Європи
8:45, 11 Травня 2022
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2022/05/1652187701_greko-rimska-borotba.jpg)
Кременчуцький борець греко-римсього стилю Владислав Іваніна виборов путівку на Чемпіонат Європи, який відбудеться в Італії. Про успіхи свого вихованця повідомила пресслужба спортивної школи-інтернату ім.І.Піддубного.
Владислав Іваніна під керівництвом тренера Сергія Бузька змагався в Олімпійському навчально-спортивному центрі Конча-Заспа. Наш спортсмен показав хороший результат на контрольних сутичках борців греко-римського стилю. Ці змагання стали відбірковими на чемпіонат Європи U 20, який відбудеться в Римі.