У Кременчуці охоплені дистанційним навчанням 670 дітей з родин переселенців, – звіт мера
9:23, 11 Квітня 2022
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-11_08-57-15-660x330.jpg)
Мер Кременчука Віталій Малецький опублікував звіт по місту за 10 квітня.
За минулу добу до Центру тимчасового розміщення Кременчук звернулося 108 осіб, усі були розселені. Всього з початку війни до Центру звернулася 12491 особа.
Станом на ранок 11 квітня в Єдиній інформаційній базі даних внутрішньо переміщених осіб за місцем проживання у Кременчуці обліковуються 8342 особи з територій, де відбуваються бойові дії.
Ворог продовжує ракетні удари по Україні, вчора постраждала сусідня Дніпропетровська область. За минулу добу у Кременчуці шість разів оголошувалася повітряна тривога. Не ігноруйте сигналів тривоги, ховайтеся в укриттях!
Вчора було видано 279 продуктових наборів внутрішньо переміщеним особам та мешканцям міста. Всього видано 4954 продуктових наборів. Якщо у вас є потреба в допомозі, звертайтеся на гарячу лінію «Гуманітарний Кременчук» (телефон 0 800 33 22 21).
Станом на ранок 11 квітня у Кременчуці 21811 дітей перебувають на дистанційному навчанні (99% від загальної чисельності учнів); кількість дітей з числа ВПО, які зараховані у період війни – 670 осіб.
Упродовж доби за медичною допомогою до закладів охорони здоров’я міста звернулася одна цивільна особа, яка постраждала від війни. Загалом у медичних закладах міста перебувають на лікуванні 44 такі особи.
Правоохоронні органи про тяжкі злочини, вчинені на території громади, не повідомляли. Триває посилене патрулювання міста.
У штатному режимі функціонують комунальні підприємства. Протягом минулої доби:
- Три бригади КП «Благоустрій Кременчука» прибирали території, займалися кронуванням та обрізкою дерев, видаленням порослі, заготівлею дров для самооборони.
- Бригади КАТП-1628 вивозили сміття з житлових кварталів та приватного сектору, за допомогою автопилососів та іншої техніки чистили проїжджу частину вулиць та прибордюрні зони, опорядковували блокпости.
- Бригади «Кременчукводоканалу» виконали прочистку каналізаційної мережі на вул Небесної сотні, Павлова, пр-ті Свободи. Лабораторія підприємства здійснювала постійний контроль якості води.
Сьогодні зранку на маршрути виїхали 40 тролейбусів, 8 комунальних автобусів та 109 автобусів приватних перевізників.
Тримаємо стрій!