У Кременчуці висаджують цибулинні та багаторічні квіти
13:13, 8 Квітня 2022
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2022/04/1051825187677777-660x330.jpg)
Навіть в умовах війни, розв’язаної російською федерацією проти України, кременчуцькі комунальники продовжують працювати на благо міста і територіальної громади.
Працівники “зеленого господарства” КП «Благоустрій Кременчука» продовжують утримувати сквери, парки, клумби у належному стані.
Наразі озеленювачі виконують аерацію газонів, посадку цибулиних та багаторічних квітів.
У КП «Благоустрій Кременчука» зазначають, що максимально засаджувати клумби багаторічниками почали ще з березня. Розсаджують багаторічні квіти – ті, які були на клумбах, та цибулинні, велику кількість подарував місту розсадник «ГАРДИ».