На базі училища №26 волонтери створюють лавки із піддонів
12:51, 7 Квітня 2022
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2022/04/Screenshot_7-660x330.png)
Вкрай потрібна у нинішній ситуації справа – виготовлення лавок з піддонів. Саме такі, на перший погляд, прості, але й зручні у користуванні конструкції використовують кременчужани в укритті під час повітряної тривоги у місті.
А виготовляє лави для містян відомий у Кременчуці велосипедист Олексій Корчак зі своєю командою.
Більше в сюжеті “Кременчуцьких новин”:.