Сьогодні у Кременчуці одна жінка захворіла на коронавірус
17:33, 6 Квітня 2022
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2021/11/57d631d-9c11e69-covid-test-getty-2-660x330.jpg)
Сьогодні в місті зареєстрований один новий випадок захворювання на коронавірусну хворобу. Захворіла одна жінка віком 61 рік. Дана хвора перебуває на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейного лікаря.
Всього в інфекційних шпиталях лікуються дев’ять пацієнтів. По всіх випадках проводиться епідемічне розслідування. З’ясовується коло контактних осіб. Одужали вісім пацієнтів.
Сьогодні в місті випадків смерті не зареєстровано.
Всього зареєстровано 24 005 випадків, одужали 23 262 пацієнти, померли 720.