Волонтери ГО «На крилах надії України» збирають гуманітарну допомогу для військових і переселенців
12:27, 5 Квітня 2022
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2022/04/Bezymyannyj1-660x330.png)
З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну громадська організація «На крилах надії України» збирає гуманітарну допомогу військовим, переселенцям та людям, які цього потребують.
Волонтери допомагають усім, чим можуть, не шкодуючи власних сил. Переселенці з інших міст вдячні такій доброті небайдужих кременчужан. Вони розповідають страшні історії, які їм довелося пережити на війні.
Надати допомогу можна за адресою: Першотравнева, 33, контактний телефон організації: 098-293-92-96.