У Кременчуці відзначили кращих волонтерів
15:38, 4 Квітня 2022
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2022/04/341A5555-660x330.jpg)
Сьогодні мер Кременчука Віталій Малецький відвідав Центр тимчасового перебування «Кременчук». Там він зустрівся з волонтерами, щоб подякувати їм за їхню самовіддану працю.
Наші волонтери – це осердя кременчуцької громади. Вони стали відображенням її моральності й людяності, – зазначив Малецький. – Не чекаючи заклику чи оголошень, наші волонтери з перших годин війни збиралися, щоб допомагати тим, хто цього потребує: нашим військовим, правоохоронцям, медикам, переселенцям. Вони демонструють неймовірну силу духу й працездатність.
З початку війни Кременчук прийняв понад 11 тисяч переселенців. Кожного з них зустріли, нагодували, допомогли з прихистком, необхідними речами. І все це робили наші невтомні волонтери.
Відзначивши роботу волонтерів, мер подарував їм футболки, брендовані логотипом Центру тимчасового перебування