У Кременчуці сучасна техніка розчищає водойми від очерету
15:52, 29 Березня 2022
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2022/03/20800295294277356353_1647537785625914_536110176800860903_n-660x330.jpg)
У рамках тримісячника чистоти і порядку, оголошеного на території Кременчуцької міської територіальної громади з 9 березня до 9 червня 2022 року, комунальні підприємства проводять заходи з прибирання та благоустрою територій міста.
КП “Кременчук АКВА-СЕРВІС” виконує роботи з розчищення водойми від очерету за допомогою багатофункціональної машини TRUXOR, а бригада працівників підприємства прибирає місце масового відпочинку біля р. Сухий Кагамлик від органічних залишків.
Як раніше повідомлялося, у Кременчуці з’явилась спеціальна машина «TRUXOR» для очищення акваторій річок від водоростей. Міська влада закупила техніку відомої шведської фірми для комунального підприємства «Кременчук аква-сервіс».