Якою була кримінальна доба на Полтавщині
12:15, 23 Січня 2022
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2020/11/c261bce6c425e0aa4e6ea1199a68214d_XL-660x330.jpg)
До Центру управління нарядами ГУНП області «102» від громадян надійшло понад 480 заяв і повідомлень про кримінальні події, факти домашнього насильства, конфлікти на побутовому ґрунті, адміністративні правопорушення, а також дані, що не підтвердилися, та інформації, що не належать до компетенції поліції.
Із загальної кількості більше ніж 40 мали ознаки кримінальних правопорушень. Серед них:
– 9 крадіжок (зокрема, 1 – з квартир, 2 – з житлових будинків, 1 – з автомобіля);
– 7 шахрайств та інші.