Якою була кримінальна доба на Полтавщині
12:05, 3 Січня 2022
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2020/02/630_360_1569406608-756-660x330.jpg)
До Центру управління нарядами ГУНП області «102» від громадян надійшло 520 заяв і повідомлень про кримінальні події, факти домашнього насильства, конфлікти на побутовому ґрунті, адміністративні правопорушення, а також дані, що не підтвердилися, та інформації, що не відносяться до компетенції поліції.
Із загальної кількості повідомлень, 43 мали ознаки кримінальних правопорушень. Серед них:
– 12 крадіжок (з житлових будинків – 1)
та інші.