Без паніки: сьогодні у Кременчуці витимуть сирени
9:48, 27 Жовтня 2021
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2017/10/sirena-660x330.jpg)
27 жовтня в першій половині дня у Кременчуці проводитиметься комплексна річна перевірка технічного стану територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення. Для цього вмикатимуть електричні сирени.
Перевірка засобів оповіщення відбуватиметься з 10:00 до 11:00.
Окрім сирен, можна буде почути навчальні повідомлення цивільного захисту, які транслюватимуться по мережах дротового мовлення, мережею обласного онлайн-радіо, мережами ефірного радіо.