«Кременчук» в боротьбі поступився «Маріуполю»

62
m982

24 вересня на арені «Айсберг» відбувся матч 3-ого туру чемпіонату Української хокейної ліги сезону-2021/22 – «Кременчук» приймав «Маріуполь».

Перший період команди провели дуже активно, що зумовило велику кількість вилучень з обох сторін. І якщо кременчужанам не вдалося реалізувати свою чисельну перевагу, то перше ж видалення «Кременчука» стало результативним для «Маріуполя». Перший гол в матчі закинув Вадим Мазур. При всіх спробах «містянян» відігратися, на першу перерву команди пішли в мінімальною перевагою «чайок».

Другу двадцятихвилинку активніше почали господарі, і на шостій хвилині періоду це дало свої плоди – Павло Скуматов зрівняв цифри на табло. Однак, рівним рахунок був недовго – екс-гравець кременчужан Віктор Тютченко забив своїй колишній команді і знову вивів «Маріуполь» вперед.

У третьому відрізку зустрічі команди так і не змогли змінити рахунок на табло, а фінальна сирена зафіксувала рахунок 2:1 на користь «Маріуполя».

Після трьох ігор в активі кременчужан залишилося 4 очка.

Наступний матч ХК «Кременчук» зіграє 26 вересня о 13:00 на арені «Айсберг» з «Донбасом».

«Кременчук» – «Маріуполь» 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)

Шайби: 0:1 Мазур (Тютченко, Бабинець, більш.), 8:28; 1:1 Скуматов (Денискін, Коробов), 26:08; 1:2 Тютченко, 28:46.

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.