Today

«Кременчук» на Кубку Донбаса-2021 програв «Маріуполю» на останній хвилині матчу

28 серпня в першій зустрічі другого ігрового дня на передсезонному турнірі Відкритого Кубку Донбаса-2021 «Кременчук» зустрічався з «Маріуполем».

Більш вдало зустріч розпочали «чайки», відзначившись у воротах Горєлова вже на четвертій хвилині матчу. Рахунок в поєдинку відкрив новачок «Маріуполя» Лизін. При всіх спробах кременчужан відіграти пропущений гол, на перерву команди пішли з мінімальною перевагою номінальних господарів.

Старт другої двадцятихвилинки  залишився за «Кременчуком» – спочатку Нікулін зрівняв рахунок, а потім Тютченко у меншості вивів кременчужан вперед. Відзначимо, що обидві шайби «містяни» закинули в нерівних складах. Однак маріупольці недовго грали роль наздоганяючих – спочатку Дорофєєв після відмінного пасу від Щербатова знову зробив цифри на табло рівними, а потім Кудрін з передачі того ж Щербатова вдруге вивів маріупольський клуб вперед.

На п’ятій хвилині третього періоду «Кременчук» знову зрівняв рахунок – Денискін відзначився в більшості у воротах Короваева. Однак, далі, при шквалі небезпечних атак, вийти вперед жодному з кубів так і не вдалося. Здавалося, що доля матчу зважитися за межами основного часів, коли Дорофєєв за 40 секунд до кінця третього періоду закинув четверту шайбу та приніс першу перемогу своїй команді на Відкритому Кубку Донбаса-2021.

Заключну гру «Кременчук» зіграє на турнірі завтра, 29 серпня о 13:00. Суперником кременчужан буде «Краматорськ». Пряма трансляція

«Маріуполь» – «Кременчук» 4:3 (1:0, 2:2, 1:1)

Шайби: 1:0 Лизін (Щербатов), 3:33; 1:1 Нікулін (Григорян, Басков, більш.), 21:13; 1:2 Тютченко (Серанов, менш.), 25:09; 2: 2 Дорофєєв (Щербатов, Кудрін), 33:13; 3:2 Кудрін (Щербатов), 36:12; 3: 3 Денискін (Дубінін, більш.), 44:53; 4: 3 Дрофєєв (Костиков, Кирющенков), 59:18.