Нардеп Юрій Шаповалов: на 30-му році незалежності ми здобули важливу перемогу
8:38, 24 Серпня 2021
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2021/08/239029011_3005612003038656_2011457884167822210_n-660x330.jpg)
З Днем Незалежності кременчужан привітав народний депутат України Юрій Шаповалов.
30-ий рік української самостійності став особливим для Кременчука і кожного кременчужанина. Адже разом з вами ми здобули важливу перемогу: 2021 року почалося будівництво нового мосту через Дніпро. Я переконаний, що це історична подія, а новий міст стане новим символом. Символом міцної незалежної України та сильного, об’єднаного Кременчука!
Зі святом! З Днем народження, Україно!
Раніше повідомлялося, що будівництво «Мосту Шаповалова» підтримують на всіх рівнях.