«Кремінь-2» дізнався розклад ігор у чемпіонаті Полтавської області

44
1620739880_kremn-2

Футболісти «Кремінь-2» дізналися розклад змагань у чемпіонаті Полтавської області. Команди розподілили за територіальним принципом на три групи. «Кремінь-2» увійшов до ІІ групи, групи «Б»:

  • «Семенівка» (Семенівка)
  • «Дружба» (Очеретувате)
  • «Темп» (Градизьк)
  • «Геологія-2» (Нова Галещина)
  • «Кремінь 2» (Кременчук)
  • «Горішні Плавні»
  • «Стандарт-Нафтогаз» (Санжари)
  • «Кобеляки» (Кобеляки), замість них виступатиме «Альтаір» (Бутенки)
  • «Ягуар» (Кременчук)

Оскільки команд у групі непарна кількість, то одна з команд пропускатиме тур. Першими пропустять футболісти «Кременя», які в цей час зіграють заключний тур у Дитячо-юнацькій футбольній лізі.

У травні ігри розпочинатимуться о 15.00, а у червні – о 17.00.

КАЛЕНДАР ІГОР ГРУПА “Б” ЧЕМПІОНАТУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 2021 року (ПЕРШЕ КОЛО)

1 тур 15 травня (субота):

  • «Стандарт» (Нові Санжари) – «Ягуар» (Кременчук)
  • СК «Геологія-2» (Нова Галещина) – ФК «Дружба» (Очеретувате)
  • «Семенівка» (Семенівка) – «Темп» (Градизьк)
  • «Альтаір» (Бутенки) – ФК «Гірник Спорт-2» (Горішні Плавні)
  • «Кремінь-2» (Кременчук) – команда вільна від ігор

2 тур 22 травня (субота):

  • ФК «Гірник Спорт-2» (Горішні Плавні) – «Семенівка» (Семенівка)
  • ФК «Дружба» (Очеретувате) – «Альтаір» (Бутенки)
  • «Темп» (Градизьк) – «Стандарт» (Нові Санжари)

23 травня 2021 р. (неділя)

  • «Кремінь-2» (Кременчук) – СК «Геологія-2» (Нова Галещина)
  • «Ягуар» (Кременчук) – команда вільна від ігор

3 тур 29 травня (субота):

  • «Семенівка» (Семенівка) – ФК «Дружба» (Очеретувате)
  • «Альтаір» (Бутенки) – «Кремінь-2» (Кременчук)
  • «Стандарт» (Н. Санжари) – ФК «Гірник Спорт-2» (Г. Плавні)
  • «Ягуар» (Кременчук) – «Темп» (Градизьк)
  • СК «Геологія-2» (Нова Галещина) – команда вільна від ігор

4 тур 05 червня (субота):

  • «Кремінь-2» (Кременчук) – «Семенівка» (Семенівка)
  • ФК «Дружба» (Очеретувате) – «Стандарт» (Нові Санжари)
  • СК «Геологія-2» (Нова Галещина) – «Альтаір» (Бутенки)
  • ФК «Гірник Спорт-2» (Горішні Плавні) – «Ягуар» (Кременчук)
  • «Темп» (Градизьк) – команда вільна від ігор

5 тур 12 червня 2019 р. (субота):

  • «Семенівка» (Семенівка) – СК «Геологія-2» (Н. Галещина)
  • «Стандарт» (Нові Санжари) – «Кремінь-2» (Кременчук)
  • «Темп» (Градизьк) – ФК «Гірник Спорт-2» (Г. Плавні)
  • «Ягуар» (Кременчук) – ФК «Дружба» (Очеретувате)
  • «Альтаір» (Бутенки) – команда вільна від ігор

6 тур 19 червня 2021 р. (субота):

  • «Альтаір» (Бутенки) – «Семенівка» (Семенівка)
  • ФК «Дружба» (Очеретувате) – «Темп» (Градизьк)
  • СК «Геологія-2» (Нова Галещина) – «Стандарт» (Нові Санжари)
  • «Кремінь-2» (Кременчук) – «Ягуар» (Кременчук)
  • ФК «Гігник Спорт-2» (Горішні Плавні) – команда вільна від ігор

7 тур  21 червня (понеділок):

  • «Стандарт» (Нові Санжари) – «Альтаір» (Бутенки)
  • ФК «Гірник Спорт-2» (Г. Плавні) – ФК «Дружба» (Очеретувате)
  • «Темп» (Градизьк) – «Кремінь-2» (Кременчук)
  • «Ягуар» (Кременчук) – СК «Геологія-2» (Нова Галещина)
  • «Семенівка» (Семенівка) – команда вільна від ігор

8 тур 26 червня (субота):

  • «Семенівка» (Семенівка) – «Стандарт» (Нові Санжари)
  • СК «Геологія-2» (Нова Галещина) – «Темп» (Градизьк)
  • «Альтаір» (Бутенки) – «Ягуар» (Кременчук)
  • «Кремінь-2» (Кременчук) – ФК «Гірник Спорт-2» (Горішні Плавні)
  • ФК «Дружба» (Очеретувате) – команда вільна від ігор

9 тур 28 червня (понеділок):

  • «Ягуар» (Кременчук) – «Семенівка» (Семенівка)
  • ФК «Дружба» (Очеретувате) – «Кремінь-2» (Кременчук)
  • «Темп» (Градизьк) – «Альтаір» (Бутенки)
  • ФК «Гірник Спорт-2» (Г. Плавні) – СК «Геологія-2» (Н. Галещина)
  • «Стандарт» (Нові Санжари) – команда вільна від ігор.

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Дізнавайся новини Кременчука першим!
Підписуйся на наш Телеграм-канал та сторінку у Facebook

 

You may also like

На площі Незалежності організують фан-зону «Євро 2020»

 Із 11 червня по 11 липня на площі