Мешканців Полтавщини оштрафували за спалювання трави
15:59, 15 Квітня 2021
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2018/11/listya-660x330.jpg)
Випалювання рослинності та її залишків залишається однією з актуальних екологічних проблем для навколишнього середовища і здоров’я людей. Саме такі адміністративні правопорушення, зафіксовані на території в м. Лохвиця, були розглянуті на засіданні комісії. Про це повідомили у міській раді.
У результаті за самовільне спалювання сухої трави та рослинних решток на двох правопорушників накладено штраф у розмірі 340 грн.