Today

«Кременчук» розгромив «Вовків» в їх лігві

3 березня у 42 турі УХЛ Паріматч чемпіон України ХК «Кременчук» розгромив 7:1 у Броварах «Крижані Вовки»! Підопічні Олександра Савицького набрали 64 очка та займають другу сходинку в турнірній таблиці, випереджаючи «Сокіл» на 4 бали, при грі в запасі у киян. Наступну зустріч кременчужани зіграють саме з цією столичною командою 18 березня о 19:00 на київській арені АТЕК. Цей поєдинок стане останнім для команд в регулярному чемпіонаті цього сезону.

…З самого початку матчу «містяни» обрушили шквал кидків по воротах Стельмаха. У підсумку, за п’ять хвилин до завершення першого періоду Алексюк кидком від синьої лінії «прошив» голкіпера киян і вивів свою команду вперед.

Початок другої 20-хвилинки залишився за підопічними Ігоря Архипенка – Калиничев з другої спроби відправив шайбу в ворота Новицького. Однак радіти «Вовкам» довго не довелося, через п’ять хвилин Тютченко вивів команду вперед, а за дві хвилини до завершення періоду оформив дубль.

У заключному періоді кременчужани закинули ще чотири шайби і довели справу до розгромної перемоги – 7:1. Голами відзначилися Бабрусєв, Гриценко, Орлов та Варава. Додамо, що у третьому періоді у воротах «містян» Новицького змінив Корнієнко.

Гол Тимура Гриценко став для нього ювілейним в чемпіонаті України – 100 (94 у регулярці + 6 у плей-оф). Всі свої шайби він закидав у складі «Кременчука».

Відзначимо, що Дмитро Орлов забиває голи у четвертому матчі поспіль.

«Крижані Вовки» – «Кременчук» 1:7 (0:1, 1:2, 0:4)

Шайби: 0:1 Алексюк (Гриценко), 15:10; 1:1 Калиничев (Дорофєєв, Жигалов), 22:09; 1:2 Тютченко (Ворона), 27:51; 1:3 Тютченко (Ворона, більш.), 24:48; 1:4 Бабрусєв (Дубінін, Григорян), 20:40; 1:5 Гриценко (Григорян, Савченко), 51:16; 1:6 Орлов (Григорян, Кисельов), 57:32; 1:7 Варава (Коробов, Хришпенць), 58:44.