У Кременчуцькій міській раді утворили постійні депутатські комісії

206
77d9ce3068b541b0b6f4bf230b040cd254466cb8128854714_725817518317106_2787342741919049404_n

Сьогодні у Кременчуці проходить друге пленарне засідання сесії міської ради.

На початку засідання міський голова Віталій Малецький проінформував зібрання про створення політичних фракцій при Кременчуцькій міській раді Кременчуцького району Полтавської області VIIІ скликання та їх кількісного складу на підставі протоколів політичних партій. Зокрема, фракція політичної партії «За майбутнє» сформована з 9 депутатів, фракція політичної партії «Рідне місто» – 9 депутатів, фракція політичної партії «Опозиційна платформа – за життя» – 7 депутатів, фракція політичної партії «Європейська солідарність» – 6 депутатів, фракція політичної партії «Слуга народу» – 6 депутатів, фракція політичної партії ВО «Батьківщина» – 5 депутатів.

Першим питанням поряду денного розглянуто утворення постійних депутатських комісій. Вирішено утворити такі комісії та затвердити їхніх голів і персональний склад.

  1. Постійна депутатська комісія з питань Регламенту, депутатської діяльності, етики, забезпечення правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, розгляду питань конфлікту інтересів та антикорупційної діяльності

Голова – МИРОШНІЧЕНКО ВАЛЕРІЙ ВІКТОРОВИЧ від фракції «ЗА МАЙБУТНЄ».

Заступник – БЕРЕЗЯНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВАДИМОВИЧ від фракції «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

Секретар – БОРДЮГ ЄВГЕНІЙ СЕРГІЙОВИЧ від фракції «Слуга народу».

Член комісії – НІКІФОРОВ ОЛЕКСАНДР ІГОРЕВИЧ від фракції «Рідне місто»,

Член комісії – ГОЛОВАЧ ОЛЕКСАНДР ЛЕОНІДОВИЧ від фракції «Батьківщина».

Член комісії – ЯРОШ СЕРГІЙ МИХАЙЛОВИЧ від фракції «Європейська Солідарність».

  1. Постійна депутатська комісія з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестиційної політики

Голова – ПЛЕСКУН ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ від фракції «Рідне місто».

Заступник – УГНІЧ ГРИГОРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ від фракції «ЗА МАЙБУТНЄ».

Секретар – ШТЕФАН ІГОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ від фракції «Слуга народу»,

Член комісії – ЯЦИНА ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ від фракції «Батьківщина».

Член комісії – СЕРГІЄНКО ТЕТЯНА ПАВЛІВНА від фракції «ЗА МАЙБУТНЄ».

Член комісії – ШВАРЦМАН ІГОР МАТВІЙОВИЧ від фракції «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

Член комісії – ПЕТРЕНКО ІННА АНАТОЛІЇВНА від фракції «Рідне місто».

  1. Постійна депутатська комісія з питань житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, енергозбереження, транспорту та зв’язку

Голова – КОТЛЯР ВІТАЛІЙ ЮРІЙОВИЧ від фракції «Європейська Солідарність».

Заступник – ЯВОРСЬКИЙ ВЯЧЕСЛАВ ВІКТОРОВИЧ від фракції «Рідне місто»

Секретар – КАЛАШНИК ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ від фракції «ЗА МАЙБУТНЄ».

Член комісії – ІВАНЯН ГЕННАДІЙ МИХАЙЛОВИЧ від фракції «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»,

Член комісії – ЛИХОШВАЙ НАТАЛІЯ ВАЛЕНТИНІВНА від фракції «Рідне місто».

  1. Постійна депутатська комісія з питань промисловості, будівництва, підприємницької діяльності, побутового, торговельного обслуговування та регуляторної політики

Голова – ТЕРЕЩЕНКО ДЕНИС ЮРІЙОВИЧ від фракції «Батьківщина»,

Заступник – АЛЄКСЄЄВ ЄВГЕНІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ від фракції «Рідне місто».

Секретар – МАКАРОВ АНДРІЙ ІГОРОВИЧ від фракції «ЗА МАЙБУТНЄ».

Член комісії – ЛАЗОРЕНКО БОГДАН РУСЛАНОВИЧ від фракції «Європейська Солідарність».

Член комісії – ЮЩЕНКО ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ від фракції «Слуга народу».

Член комісії – ЧУРАКОВ ФЕДІР МИКОЛАЙОВИЧ від фракції «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

  1. Постійна депутатська комісія з питань освіти, молоді, міжнародних відносин, культури, спорту, ІТ-технологій, цифрової трансформації

Голова – ПРОЦЕНКО ЗІНАЇДА ВАЛЕРІЇВНА від фракції «ЗА МАЙБУТНЄ».

Заступник – МУСІЄНКО КАТЕРИНА СЕРГІЇВНА від фракції «Європейська Солідарність».

Секретар – КОЧУРОВ ІЛЛЯ МИХАЙЛОВИЧ від фракції «Слуга народу».

Член комісії – КАРМАЗІН ДМИТРО ВІТАЛІЙОВИЧ від фракції «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

Член комісії – ГОРИСЛАВЕЦЬ ЛАРИСА ОЛЕКСІЇВНА від фракції «Європейська Солідарність».

Член комісії – ПОГУЖЕЛЬСЬКА НАТАЛІЯ ІВАНІВНА від фракції «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ». 

  1. Постійна депутатська комісія з питань соціального захисту населення, захисту прав ветеранів війни та учасників бойових дій, охорони здоров’я, материнства та дитинства

Голова – БРИЖАХА КОСТЯНТИН ГРИГОРОВИЧ від фракції «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

Заступник – ВОЛКОВА ВАЛЕРІЯ МИКОЛАЇВНА від фракції «Слуга народу».

Секретар – ПИЩИТА СВІТЛАНА МИКОЛАЇВНА від фракції «Батьківщина».

Член комісії – УКРАЇНЕЦЬ ВАДИМ ВЕНІАМІНОВИЧ від фракції «Європейська Солідарність».

Член комісії – ЧЕРНИШОВА ВІКТОРІЯ ВАЛЕРІЇВНА від фракції «ЗА МАЙБУТНЄ». 

  1. Постійна депутатська комісія з питань екології, регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури

Голова – ПОРЧИРЯН СЕРГІЙ МИХАЙЛОВИЧ від фракції «Слуга народу».

Заступник – РОЖЕНКО ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ від фракції «Рідне місто».

Секретар- ШЛЯХОВА ОЛЬГА ОЛЕГІВНА від фракції «Батьківщина».

Член комісії – БОКОВАН МИКОЛА ВОЛОДИМИРОВИЧ від фракції «ЗА МАЙБУТНЄ».

Член комісії – ВОЛОШИН ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ від фракції «Рідне місто».

Член комісії – МИРОШНІЧЕНКО КРИСТИНА ЮРІЇВНА від фракції «ЗА МАЙБУТНЄ».

 

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Дізнавайся новини Кременчука першим!
Підписуйся на наш Телеграм-канал та сторінку у Facebook

 

You may also like

Сесія міської ради відбудеться 30 червня: перелік питань

30 червня відбудеться пленарне засідання VІ сесії Кременчуцької міської