13 листопада завершується прийом робіт на конкурс малюнків
13:42, 10 Листопада 2020
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2020/11/konkurs-660x330.jpg)
З 12 жовтня по 20 листопада у Кременчуці триває міський конкурс малюнків «Мої права» щодо вивчення Конвенції ООН про права дитини. Проводиться він серед учнівської молоді, яка навчається в закладах загальної середньої освіти та позашкільних навчальних закладах міста.
Умови конкурсу: на конкурс подаються художні роботи на правову тематику стосовно реалізації основних положень Конвенції ООН про права дитини, виконані на папері формату А-3. Техніка виконання: гуаш, акварель, олівець та інше. Роботи повинні бути оформлені в паспарту.
Роботи будуть оцінюватися у трьох вікових категоріях:
– І категорія – 6-10 років;
– ІІ категорія – 11-14 років;
– ІІІ категорія – 15-17 років.
Журі визначає, нагороджує грамотами та цінними подарунками переможців конкурсу (відповідно 1, 2, 3 місця у кожній віковій категорії).
Роботи надсилати за адресою: м. Кременчук, площа Перемоги, 2, управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, каб. 114, тел. 73-12-83, 098-839-11-61 з 12 жовтня 2020 року по 13 листопада.