Якою була кримінальна доба на Полтавщині
13:42, 8 Листопада 2020
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2017/01/politsiya1.jpg)
За добу до Центру управління нарядами ГУНП області «102» від громадян надійшло понад 640 заяв і повідомлень про кримінальні події, факти домашнього насильства, конфлікти на побутовому ґрунті, адміністративні правопорушення, а також дані, що не підтвердилися, та інформації, що не належать до компетенції поліції.
Із загальної кількості повідомлень, понад 60 мали ознаки кримінальних правопорушень. Серед них:
– 1 грабіж
– 34 крадіжки (зокрема, 1- з квартири, 1 – з будинків й 3 – з автомобілів)
– 5 шахрайств