“Кремінь” приймає “Прикарпаття”. Пряма трансляція
14:19, 11 Жовтня 2020
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2020/10/1602346992_kremn-prikarpattya-650x330.jpg)
Сьогодні, 11 жовтня, футбольний клуб «Кремінь» на своєму полі прийме «Прикарпаття». Матч розпочнеться о 16.00 на стадіоні «Кремінь-Арена». Оскільки вболівальників очікують приємні сюрпризи, то прохають завчасно підходити на стадіон.
Дискваліфікація
Наставник «синьо-білих» Олександр Головко у цьому матчі не зможе розраховувати на Руслана Зубкова, який у попередньому матчі з «Вересом» отримав червону картку.
У «Прикарпаття» дискваліфікацію відбуває нападник Роман Борчук.
Суддівські призначення
Арбітр – Олександр Афанасьєв (Харків)
Асистенти арбітра – Олександр Лапицький, Олексій Вітт (Київ)
Четвертий арбітр – Олександр Садовий (Кременчук)
Спостерігач арбітражу УАФ – Олександр Якименко (Київ)
Зауважимо, що харківський рефері Олександр Афанасьєв обслуговував 4 поєдинки за участі «Кременя». У Другій лізі кременчужани святкували три перемоги, а у Першій лізі зазнали одну поразку.