На дорозі під Кременчуком уклали геоматрац
9:18, 9 Жовтня 2020
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2020/10/doroga-660x330.jpg)
По лівому проїзду автомобільної дороги Кременчук-Полтава завершено влаштування ґеоматрацу. Роботи виконуються поблизу с. Щербаки Кременчуцького району в рамках проведення капітального ремонту.
Після завершення влаштування дорожнього одягу розпочнемо ремонт правого проїзду.
Загалом цього року плануємо на даній автодорозі відновити близько 50 км у верхньому шарі. На окремих ділянках вже розпочате нанесення розмітки, – повідомляють дорожники.