Збитій на переході дівчині – 15 років, що відомо про її стан після ДТП
8:58, 7 Вересня 2020
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2020/09/photo_2020-09-06_20-13-34-2-660x330.jpg)
Як повідомляв КременчукToday, вчора ввечері на пішохідному переході на Раківці збили дівчину.
Як стало відомо нашому кореспонденту, постраждалій 15 років, після ДТП вона була доставлена у дитячу лікарню. У дівчини діагностовано забій та обширні садна попереково-здухвинної ділянки справа; множинні садна кінцівок та тулуба. Після надання необхідної медичної допомоги була відправлена на амбулаторне лікування.