Патрульні ловили любителів наркотиків
12:54, 7 Вересня 2020
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2020/09/nark2-660x330.jpg)
На вихідних кременчуцькі патрульні виявили два випадки зберігання наркотичних речовин.
Так, під час патрулювання на вулиці Сумській охоронці правопорядку виявили у 44-річного місцевого жителя поліетиленовий пакетик, в якому знаходилась порошкоподібна речовина, зовні схожа на наркотичну.
Другий випадок стався на вулиці Тараса Бульби. Перебуваючи на виклику “Домашнє насильство”, поліцейські помітили на кухні у 40-річного чоловіка паперовий згорток з подрібненою речовиною, зовні схожу на канабіс.
Патрульні викликали слідчо-оперативну групу, яка і встановить усі обставини, походження невідомих речовин та подальшу правову кваліфікацію.