На Полтавщині поліцейські склали більше 500 протоколів за порушення правил карантину
15:48, 4 Вересня 2020
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2020/08/karantyn-587x330.jpg)
Протягом усього періоду карантину правоохоронці постійно проводять профілактичну та роз’яснювальну роботу серед населення, а також виїжджають у рейди, під час яких перевіряють виконання протиепідемічних вимог у закладах освіти, харчування, розважальних закладах та в громадському транспорті.
Всього на Полтавщині поліцейські склали 576 протоколів за порушення правил карантину.
Читайте також:
“Коронавірусний патруль” перевіряв заклади у Кременчуці та районі