Рятувальники з усієї області вирушили на охоплену вогнем Луганщину
10:17, 3 Вересня 2020
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2020/09/pozh-660x330.jpg)
2 вересня зведений загін ГУ ДСНС України у Полтавській області у складі 7 пожежних автоцистерн та 37 чоловік особового складу вирушив на допомогу своїм колегам у Луганську область на гасіння пожежі в екосистемах біля с. Болотене Станично-Луганського району.
Заступник начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Олександр Лисенко перевірив готовність рятувальників й техніки до виконання завдань за призначенням та провів інструктаж особового складу.