Кременчуцьких захисників відзначили нагородами
11:27, 3 Вересня 2020
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2020/09/gr-660x330.jpg)
Сьогодні на засіданні сесії мер Кременчука Віталій Малецький вручив Подяку міського голови матері кременчуцького захисника Шевченко Валентині Дмитрівні за виховання сина-патріота, який став на захист країни і віддав життя за Батьківщину.
Грамотою виконавчого комітету Кременчуцької міської ради за важливий особистий внесок у зміцнення обороноздатності та безпеки української державності, мужність та героїзм, проявлені під час звільнення міста Слов’янськ, Малецький нагородив кременчужан-військовослужбовців В/Ч А0281 Радченка Павла Юрійовича (отримала нагороду дружина), Синьовича Ігоря Михайловича.
Читайте також:
Малецький вручив документи на землю кременчуцьким захисникам