Депутати вимагають врегулювати питання безкоштовного харчування для дітей переселенців
15:49, 3 Вересня 2020
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2020/07/harchuvannya-660x330.jpg)
На сьогодні в загальноосвітніх закладах Кременчука навчається 580 дітей внутрішньо-переміщених осіб. Однак на законодавчому рівні відсутній механізм реалізації прав цією категорією жителів міста Кременчука на забезпечення безкоштовним харчуванням.
Тож кременчуцькі депутати одноголосно ухвалили звернення до Прем’єр-міністра України щодо якнайшвидшої розробки державного механізму фінансового забезпечення харчування дітей внутрішньо-переміщених осіб у закладах освіти Кременчука.
Читайте також:
Кременчуцькі школярі почали навчання у відремонтованих школах