Бригади КП «Теплоенерго» готують мережі до безперебійної роботи в опалювальний період
7:58, 3 Вересня 2020
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2020/09/118765389_1229469697432727_4489728916269460927_o-660x330.jpg)
За дорученням міського голови Віталія Малецького, наразі всі фінансові та технічні ресурси КП «Теплоенерго» спрямовує на підготовку мереж опалення та гарячого водопостачання до безперебійної роботи в осінньо-зимовий період.
Окрім регламентних масштабних ремонтів на об’єктах теплового господарства, комунальники усувають дефекти на проблемних ділянках трубопроводів, щоб оселі абонентів теплопостачального підприємства були безперервно забезпечені гарячою водою, а згодом і теплом. Наразі КП «Теплоенерго» працює на вул. Небесної сотні, Театральній, Тараса Бульби та інших.