У Кременчуці підстрелили чоловіка
9:30, 18 Червня 2020
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2020/06/naberezhn-660x330.png)
Вчора, близько опівночі, поліцейські отримали виклик про бійку на вулиці Велика набережна. У дворі багатоповерхівок виник конфлікт між чоловіками, в ході якого один із них вистрілив у іншого з пневматичної зброї.
На місце прибула “швидка”, яка госпіталізувала потерпілого до лікарні. При поверхневій перевірці охоронці порядку виявили у 21-річного чоловіка предмет, ззовні схожий на травматичний пістолет.
На місце події викликали слідчо-оперативну групу, яка встановлює усі обставини події.