Затримали кременчужанок, які обкрадали міські клумби
10:19, 16 Червня 2020
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2020/06/klumby-660x330.png)
Патрульні затримали двох жінок, які викрали квіти з міської клумби.
Вчора, близько опівночі, поліцейські отримали повідомлення про крадіжку на проспекті Свободи. За словами заявника, дві жінки рвали квіти з міської клумби та на зауваження чоловіка відреагували нецензурною лайкою.
Охоронці порядку затримали порушниць на гарячому.