Екс-воротар ХК “Кременчук” одружився з племінницею Софії Ротару
17:35, 9 Червня 2020
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2020/06/vesillya-600x330.jpg)
Голкіпер херсонського “Дніпра” і збірної України з хокею Олег Петров одружився на відомій виконавиці Sonya Kay, справжнє ім’я якої Софія Хлябич. Про це повідомляє XSport.
27-річний Петров є уродженцем російського Новосибірська. З сезону-2016/2017 він перебрався до України, де пограв також за київський “Дженералз” і ХК “Кременчук”. У нинішньому сезоні хокеїст дебютував у складі збірної України. У минулому році Петров був визнаний найкращим голкіпером Української хокейної ліги.
29-річна Хлябич є племінницею відомої української естрадної виконавиці Софії Ротару.