Під Глобиним поліція вилучила понад 60 кілограмів риби у браконьера
14:23, 22 Березня 2020
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2020/03/1538506f-2a54-4d55-9b28-d4f857b47a5e-660x330.jpg)
Факт незаконного рибного промислу викрили працівники водної поліції Кременчуцького відділу та рибоохоронного патруля Полтавщини. 37-річного рибалку на гумовому човні виявили 21 березня, о 21:30, в межах загальнодержавного заказника “Сулинський” Кременчуцького водосховища, неподалік с. Бугаївка.
У порушника вилучили 300 метрів ліскової сітки та риби на суму понад 9 600 гривень. Поліція здійснює досудове розслідування за ст. 249 Кримінального кодексу України – незаконне зайняття рибним промислом.